Személyautó-alkatrész értékesítőt keresünk

Személyautó-alkatrész értékesítő

Feladatok

  • Ügyfeleink magas szintű kiszolgálása
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • Személyautó alkatrész ismeret
  • Gépjármű alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • PARTSLINK24 és/vagy más gyári alkatrész katalógus ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség valamint kereskedelmi szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Előnyt jelent

  • német vagy angol nyelv ismerete
  • gyári EPC program(ok) ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék)
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat
  • családias munkahelyi légkör

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az allas@unitrak.hu email címre várjuk.