Területi képviselőt keresünk

Területi képviselő - Budapest, Pest megye

Feladatok

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
  • A cég által kínált partneri lehetőségek kommunikálása
  • Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Vevőakvizíció
  • Budapest és Pest megye látogatása

Elvárások

  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, Word
  • Alkatrészpiac ismeret

Előnyt jelent

  • Min. 2 év értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóalkatrész piac ismerete
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék)
  • Szolgálati autó, laptop, telefon
  • Jó szakemberekből álló fiatalos csapat

Fényképes önéletrajzodat, bérigény megjelölésével küldd el az allas@unitrak.hu címre.